تبلیغات
مركز آموزش ویندوز ـ ریجستری ـ موبایل ـ سریال روزانه نود 32 - آگهی فوت

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.
یک روز وقتى کارمندان به اداره رسیدند، اطلاعیه بزرگى را در تابلوى اعلانات دیدند که روى آن نوشته شده بود:
"دیروز فردى که مانع پیشرفت شما در این اداره بود درگذشت. شما را به شرکت در مراسم تشییع جنازه که ساعت ١٠ در سالن اجتماعات برگزار میشود دعوت میکنیم".
در ابتدا، همه از دریافت خبر مرگ یکى از همکارانشان ناراحت میشدند امّا پس از مدتى، کنجکاو میشدند که بدانند کسى که مانع پیشرفت آنها در اداره میشده که بوده است. این کنجکاوى، تقریباً تمام کارمندان را ساعت ١٠ به سالن اجتماعات کشاند.
رفته رفته که جمعیت زیاد میشد هیجان هم بالا میرفت. همه پیش خود فکر میکردند: این فرد چه کسى بود که مانع پیشرفت ما در اداره بود؟ به هر حال خوب شد که مرد!
کارمندان در صفى قرار گرفتند و یکى یکى نزدیک تابوت میرفتند و وقتى به درون تابوت نگاه میکردند ناگهان خشکشان میزد و زبانشان بند میآمد!!!!!
آینه هاى درون تابوت قرار داده شده بود و هر کس به درون تابوت نگاه میکرد، تصویر خود را میدید. نوشتهاى نیز بدین مضمون در کنار آینه بود: "تنها یک نفر وجود دارد که میتواند مانع رشد شما شود و او هم کسى نیست جز خود شما. شما تنها کسى هستید که میتوانید زندگیتان را متحوّل کنید. شما تنها کسى هستید که میتوانید بر روى شادیها، تصورات و موفقیتهایتان اثرگذار باشید. شما تنها کسى هستید که میتوانید به خودتان کمک کنید.
زندگى شما وقتى که رئیستان، دوستانتان، والدینتان، شریک زندگیتان یا محل کارتان تغییر میکند، دستخوش تغییر نمیشود. زندگى شما تنها فقط وقتى تغییر میکند که شما تغییر کنید، باورهاى محدود کننده خود را کنار بگذارید و باور کنید که شما تنها کسى هستید که مسئول زندگى خودتان هستید!!!!

طبقه بندی: سخنان آموزنده،

تاریخ : دوشنبه 16 بهمن 1391 | 07:24 ب.ظ | نویسنده : حسن خزاعی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.